top of page

MARK1

design, vývoj
a výroba v ČR

testováno

akreditovanou laboratoří

snadno 
omyvatelná textilie 

originální
štíteks logem

patentováno

Útočiště

& Soukromí.

Čekárna u lékaře, kavárna, knihovna, lobby hotelu, nákupní centrum, nádraží, letiště, coworkingové centrum...

Umožněte maminkám zůstat svému dítěti nablízku za každé situace. NOOK MAMA poskytuje diskrétnost, klid a napomáhá harmonickému propojení mezi maminkou a dítětem. Díky tomu, přispívá k prohlubování jejich vzájemného a tolik vzácného pouta.

Design

Bezpečí.

Promyšlený design efektivně využívá každou část přebalovacího pultu i kojícího křesla a čalouněné stěny zajišťující bezpečnost a stabilitu.

Úspora místa a flexibilní možnosti přemisťování dle potřeby bez stavebních úprav. NOOK MAMA tak šetří nejen místo, ale i finance. Vysoké stěny s měkkým čalouněním vytváří bezpečný prostor pro dítě i maminku. Zároveň poskytuje soukromí a brání zvídavým pohledům.

testováno

akreditovanou

laboratoří

Polstrovaná přebalovací deska, sedák a polštáře jsou potažený vysoce odolnou, antibakteriální koženkou umožňující hygienické čištění dezinfekcí. Stěny jsou čalouněny vysoce odolnou a snadno čistitelnou textilií. Stěny polstrované kvalitní měkkou pěnou, velkorysá přebalovací plocha a komfortní sedák doplněný o dva polštáře zajistí potřebnou ergonomii a pohodlí.

Snadno čistitelné potahové materiály. Měkké stěny, rozměrná přebalovací plocha a sedák se 2 polštáři.

Čistota

Pohodlí.

P type

Hygienická, snadno čistitelná, antibakteriální koženka s odolností vůči dezinfekčním prostředkům.

Oděruvzdornost

300 000 cyklů

Materiálové
složení 100%
polyvinylchlorid

Gramáž
750 g/m²

Antibakteriální

Odolnost vůči

nemocničním

dezinfekčním

prostředkům

Odolnost

vůči moči

Osvětlená police a háčky na kabát. Textilní štítek s logem nebo claimem

Osvětlená police prakticky umístěná pod přebalovacím pultem, poskytuje dostatek prostoru k odložení tašky či hygienických potřeb. Unikátní tvar police umožňuje umístění odpadkového koše. Stěny kojícího křesla i přebalovacího pultu jsou opatřeny háčky pro pohodlné odložení kabátu. Díky paletě 62 odstínů potahových materiálů lze NOOK MAMA plně přizpůsobit vašemu interiéru. Výsledný design dokonale podtrhne decentní textilní štítek s vaším logem či claimem.

Vychytávky

& Brand.

Základní informace.