top of page

Vize

Podstatnou část našeho každodenní života tvoří interiér. Odpočíváme v něm, pracujeme, setkáváme se a sdílíme jej s ostatními lidmi. Jeho design, ergonomie a výsledná podoba formují náš celkový pocit komfortu. Ovlivňují, jak se v interiéru cítíme, stejně jako náš vztah k práci i lidem kolem nás. Měl by v nás probouzet chuť se sbližovat, poznávat se s lidmi kolem, smát se s nimi a diskutovat, zároveň však také nabízet soukromí a prostor k soustředění, odpočinku či virtuálnímu propojení s blízkými. Unikátnost tkví v každém jednom z nás, stejně tak v našem přístupu k interiéru. I otevřený prostor vybízející k interakci a komunikaci by proto měl jít ruku v ruce s potřebami všech uživatelů a poskytovat nezbytné oázy pro chvíle klidu. Posláním ARCHETYPO je navrhovat interiéry pohlcující svou individualitou, designem a funkčností. Takové interiéry, které uživateli poskytují pocit lehkosti, propojení a plynulého proplouvání svým nitrem a zanechávají jej nabitého pozitivní energií pro každou nadcházející výzvu.

Design

Funkčnost s vysokou estetickou hodnotou – tak vnímáme design našich výrobků. Navrhujeme praktická a funkční řešení kladoucí vysoký důraz na výslednou kvalitu zpracování a estetiku. Máme mnohaleté zkušenosti v designu komerčních interiérů pro významné klienty z oblasti retailu, bankovnictví či restauratérství. Naše know-how však nachází své využití také v navrhování efektivních kancelářských prostor. Naší prioritou je funkce následovaná minimalistickým pojetím s čistými liniemi. Tyto aspekty dovolují maximální optimalizaci výroby našich produktů a zajišťují jejich dostupnost za příznivou cenu.

Vývoj

Prvotřídnost materiálů při vývoji vnímáme jako cestu k vysoce kvalitním výrobkům a dlouhodobé udržitelnosti. Pevná konstrukce opatřená ocelovými spoji společně s čalouněním z odolných, oděruvzdorných a na údržbu nenáročných materiálů, dávají našim výrobkům předpoklad k dlouhé životnost. Neustálé inovace a objevování nových cest i materiálů, nám umožňují posun vpřed a blíže k ideálu. A to nejen v otázce designu, ale především udržitelnosti, čímž je pro nás uzavřený cyklus materiálů.

Výroba

Vážíme si regionálních řemeslníků a oceňujeme preciznost a péči, které věnují realizaci našich výrobků. Sdílené hodnoty, blízká komunikace a zejména lokálnost nám umožňují plnou kontrolu během výroby a jsou zároveň naším klíčem k udržitelnosti a dostupným cenám.

Filip Markytán

Product Manager
filip-markytan-2.jpg

Petra Hrouzková

PR Manager

Petr Hába

Head Designer

Vendula Svobodová

Content Creator

Ladislav Mišičko

3D & Web Designer

Monika Tkáčová

Graphic Designer

Archetýpci

Klienti

bottom of page